Oświetleniekwadracik
Strona głównaOświetlenieO nasOfertaRealizacjeSklepKontaktLokalizacjaArchitektura

 

Firma Business Design rozpoczęła swoją działalność w marcu 1989 roku.
Początkowo zakres jej oferty obejmował artykułu umożliwiające kompleksowe wyposażenie obiektów prywatnych i użyteczności publicznej z własną pracownią projektową oraz działem inwestycyjnym.
Od roku 1991 główny nacisk w tworzeniu oferty zostały położony na technikę świetlną. Systematyczny rozwój tego zakresu naszej propozycji doprowadził do utworzenia kolejnych przedstawicielstw polskich i zagranicznych producentów opraw świetlnych.

Dzisiaj naszą specjalizacją stała się technika świetlna oraz architektura światła .
Od strony konstrukcji oferty handlowej najniższym poziomem jest bezpośredni import aż do kolejnych przedstawicielstw handlowych na Polskę.

W naszej pracy znajdujemy przysłowiowy złoty środek pomiędzy oczekiwaniami inwestora, wizją architekta a wymaganiami obowiązującymi  projektanta instalacji elektrycznych

Najważniejszą zasadą w naszej pracy nie jest promocja wyrobów określonego producenta lecz wybranie optymalnego dla danej sytuacji rozwiązania.
Myślę że to jest podstawowa różnica pomiędzy nami a innymi firmami działającymi na polu techniki świetlnej.
Nie uciekamy od niekonwencjonalnych , indywidualnych rozwiązań jeśli jest to uzasadnione lub oczekiwane.
Działania działu oświetleniowego wspomaga własna pracownia architektoniczna dzięki której nasza oferta wydaje się w pełni kompleksową

Szanowni Państwo
Mam nadzieję, że wraz z gronem zatrudnionych w naszej firmie specjalistów sprostamy Państwa oczekiwaniom tworząc wspólnie oświetlenie piękne i funkcjonalne.

Zapraszam , arch. Andrzej Pruszyński

 


Drukuj Powrót
powered by Signum IT Sp. z o.o.